Czy można płacić kartą?
Niestety nie. Jednak w najbliższej przyszłości planujemy zakup terminala, co umożliwi Państwu dokonywanie płatności bezgotówkowych. Prosimy o wyrozumiałość.

Ile czasu zajmuje mycie samochodu?
Jest wiele czynników, które wpływają bezpośrednio na długość realizacji zamówionej przez Państwa usługi. Zależy to m.in. od wielkości samochodu, poziomu jego zabrudzenia oraz rodzaju wykonywanej usługi. Mycie karoserii przeciętnie zabrudzonego samochodu zajmuje nam ok. 30 minut. Wyczyszczenie wnętrza to kolejne ok. 30 minut - odkurzanie wraz z czyszczeniem kokpitów.

Czy mycie samochodu parą wodną jest bezpieczne?
Tak, jest bardzo bezpieczne. Para wodna działa jak zwykła woda pod ciśnieniem. Jednak para jest o wiele bardziej bezpieczna dla lakieru, ponieważ zmiękcza brud, dzięki czemu jego drobiny nie przycierają powłoki lakierniczej. Jest to metoda chwalona za swoją nieszkodliwość i innowacyjność.

Jak długo trzeba czekać na realizację usługi?
Zależy to od aktualnej ilości realizowanych zamówień. Dokładamy wszelkich starań, by realizacja każdej, nawet najmniejszej usługi nastąpiła w możliwie najkrótszym czasie. Najczęściej realizacja zamówionej usługi następuje po kilku godzinach - w dogodnej dla Państwa lokalizacji.

Jaka jest najkorzystniejsza forma współpracy?
Zdecydowanie proponujemy Państwu stałą współpracę. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne dla Państwa. Wówczas mają Państwo 100% pewności, że w ustalonym terminie zawsze będziemy do Państwa dyspozycji. Wystarczy zadzwonić, umówić się na spotkanie i omówić szczegóły współpracy.

Kto może liczyć na promocje i rabaty?
Wszyscy Klienci MAX-MOBIL! Akcje promocyjne są tak dobrane, by każdy z Państwa mógł znaleźć coś dla… własnego samochodu. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie z wybrania MAX-MOBIL.

ZADZWOŃ TERAZ
MAX-MOBIL
604 700 860
mycie zewnętrzne,
odkurzanie oraz
czyszczenie wnętrza


© 2011-2015 MAX-MOBIL, Wszelkie prawa zastrzeżone.                                                                                 design: KM

PAKIET STANDARD
od 100 PLN
PAKIET STANDARD
+ powłoka hydrofobowa

PAKIET PREMIUM
od 130 PLN
PRANIE TAPICERKI
różne opcje
w pakietach
TANIEJ
pranie foteli i boczków

PAKIET MINI
od 170 PLN