Historia
Mycie samochodów parą wodną pod wysokim ciśnieniem jest znane na świecie od kilku lat. Jednak ta metoda mycia samochodów do Polski zawitała stosunkowo niedawno. Na razie jest ona nieznana szerokiej rzeszy odbiorców. Jednakże środowisko motoryzacyjne bardzo ceni sobie ten sposób usuwania brudu, uważając go za solidny i nieszkodliwy dla lakieru.

Jak działa myjnia parowa MAX-MOBIL?
MAX-MOBIL używa profesjonalnego sprzętu przemysłowego, który wytwarza parę wodną pod wysokim ciśnieniem. Jest to najmocniejsza maszyna na polskim rynku. Strumień gorącej pary kierowany jest na zabrudzoną powierzchnię, dzięki czemu bezpośrednio zmiękczany jest zalegający na niej brud. Usuwany jest on ścierką z mikrofibry o specjalnych włóknach.
Samochód jest czyszczony dwa razy (większe zabrudzenia czyszczone są kilkakrotnie w celu osiągnięcia możliwie najlepszego efektu). Za pierwszym razem usuwane są wszelkie poważne zabrudzenia. Za drugim auto jest "doczyszczane" i wycierane do sucha. Na koniec w powłokę lakierniczą wcierany jest hydrowosk (po myciu każdego samochodu!), który nadaje połysk i chroni przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Przykładowe mycie parowe można obejrzeć poniżej…Środków chemicznych używamy rzadko (przy znacznych zabrudzeniach), dzięki czemu struktura lakieru i wnętrze samochodu pozostają nienaruszone i zachowują swoje właściwości oraz kolory przez długie lata.

Skuteczność w działaniu
Korzystanie z myjni parowej to wiele korzyści…

Każdy jeden umyty samochód to oszczędność ok. 150 litrów wody! Dlaczego? Powód jest bardzo prosty. Zużycie wody podczas mycia przez MAX-MOBIL jednego samochodu parą wodną jest ok. 30 razy mniejsze niż w przypadku myjni ręcznej lub bezdotykowej. A miłośnicy ekologii biją nam brawo w podzięce za używanie tak sprzyjającej środowisku metody.

Dodatkowo jest to mycie o wiele bardziej skuteczne, ponieważ zmiękczany parą brud jest natychmiast zbierany z czyszczonej powierzchni. Dlatego nie powstają zarysowania, ścieki i zacieki.

Ponadto myjnia parowa jest bezkonkurencyjna, jeśli chodzi o czyszczenie wnętrza samochodowego. Tak, tak - parą można wyczyścić również środek auta. I to bez moczenia kokpitów czy foteli, czyli bez uszkadzania ich struktury materiałowej! Sekret kryje się w tym, że urządzenia parowe, których używa MAX-MOBIL mają możliwość regulacji nasycenia pary wodnej.

Niezwykle ważna dla MAX-MOBIL jest Państwa wygoda. My zajmujemy się Państwa samochodem, podczas gdy Państwo oddają się innym zajęciom. Czas to pieniądz, dlatego warto o niego dbać i wybrać MAX-MOBIL.

Usługi MAX-MOBIL nie są droższe niż tradycyjnych myjni ręcznych. Ale pamiętajcie Państwo, że dodatkowo oszczędzacie paliwo i czas. Ale przede wszystkim zdrowie, ponieważ nie tracicie czasu na stanie w kolejkach. Umawiacie się Państwo na konkretną godzinę, my przyjeżdżamy i niedługo potem Państwa auto wygląda jak nowe!

Dlatego warto zadzwonić po MAX-MOBIL i ocenić wykonaną przez nas usługę pod własnym domem lub pracą. Polecamy się serdecznie!

ZADZWOŃ TERAZ
MAX-MOBIL
604 700 860
mycie zewnętrzne,
odkurzanie oraz
czyszczenie wnętrza


© 2011-2015 MAX-MOBIL, Wszelkie prawa zastrzeżone.                                                                                 design: KM

PAKIET STANDARD
od 100 PLN
PAKIET STANDARD
+ powłoka hydrofobowa

PAKIET PREMIUM
od 130 PLN
pranie foteli i boczków

PAKIET MINI
od 170 PLN

PRANIE TAPICERKI
różne opcje
w pakietach
TANIEJ